Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
wie ktoś może z jakiej miejscowości są osoby, które zginęły?
Ja wiem z kąd jest ta 15nasto letnia dziewczyna która zgineła. Jest z Turowoli nie daleko łęcznej.Znałam ją Pokój jej duszy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady no szkoda gowniarzy ale ja sie pytam gdzie sa rodzice tej 15-tolatki?zeby gowniarstwo wloczylo sie nocami po dyskotekach w takim wieku moze teraz reszta nieodpowiedzialnych rodzicow zwroci na to uwage gdzie sa ich niepelnoletni smarkacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywalec napisał:
ciekawe czy Ty jak miales 15 lat siedziales na du*** w domu pustaku
ja siedziałam w domu jak miałam 15 lat. teraz mam ponad 20, szczęśliwą rodzinę i dobrą pracę - może właśnie dzięki temu, że jako DZIECKO siedziałam w domu zamiast włóczyć się po dyskotekach? uważasz, że dyskoteka dla 15-letniego dziecka to dobry pomysł? to chyba szkolna. wiem, że dla rodziców to straszna tragedia, ale po części ich winię - ja bym swojemu dziecku nie pozwoliła na dyskoteki w tym wieku... a słownictwo jakim piszesz utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że jesteś jeszcze małym nic nierozumiejącym człowieczkiem, któremu się wydaje, że jest dorosły i wie co robi... a rodzice płaczą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja wiem z kąd jest ta 15nasto letnia dziewczyna która zgineła. Jest z Turowoli nie daleko łęcznej.Znałam ją Pokój jej duszy [*]
A kogo to teraz interesuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja siedziałam w domu jak miałam 15 lat. teraz mam ponad 20, szczęśliwą rodzinę i dobrą pracę - może właśnie dzięki temu, że jako DZIECKO siedziałam w domu zamiast włóczyć się po dyskotekach? uważasz, że dyskoteka dla 15-letniego dziecka to dobry pomysł? to chyba szkolna. wiem, że dla rodziców to straszna tragedia, ale po części ich winię - ja bym swojemu dziecku nie pozwoliła na dyskoteki w tym wieku... a słownictwo jakim piszesz utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że jesteś jeszcze małym nic nierozumiejącym człowieczkiem, któremu się wydaje, że jest dorosły i wie co robi... a rodzice płaczą....
pomysł możę i nie najlepszy ale jak wszystkie seriale i kultowe stacje promują taki styl życia a ty miałeś tylko 2 programy i to popołudni oraz Szarika i Klosa:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla twojej wiadomości matka tel 15-latki nie żyje!!! więc nie wypisuj teraz takich rzeczy!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ken napisał:
pomysł możę i nie najlepszy ale jak wszystkie seriale i kultowe stacje promują taki styl życia a ty miałeś tylko 2 programy i to popołudni oraz Szarika i Klosa:):)
Miałam duzo wiecej rozrywek niz Ci sie wydaje. moi znajomi tez chodzili na dyskoteki i jakos to na mnie nie wplywalo. uwazam ze jest to tylko kwestia wychowania. ktos sie wypowiedzial, ze matka tej dziewczyny nie zyje. ale zyjemy w kraju, w którym pełnotetnosc uzyskujemy w wieku 18 lat - wiec chyba ktoś sprawował opieke nad tym dzieckiem? ojciec, babcia, wujek, ciocia? nie wyobrazam sobie nawet ze pojechala na dyskoteke i nikt z doroslych o tym nie wiedzial. przypuszczam, ze dostala pozwolenie na impreze. moze ta kolejna zreszta TRAGEDIA na lubelskich (i nie tylko) drogach nauczy kolejnych rodziców i ich dzieci, ze do tragedii duzo nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Miałam duzo wiecej rozrywek niz Ci sie wydaje. moi znajomi tez chodzili na dyskoteki i jakos to na mnie nie wplywalo. uwazam ze jest to tylko kwestia wychowania. ktos sie wypowiedzial, ze matka tej dziewczyny nie zyje. ale zyjemy w kraju, w którym pełnotetnosc uzyskujemy w wieku 18 lat - wiec chyba ktoś sprawował opieke nad tym dzieckiem? ojciec, babcia, wujek, ciocia? nie wyobrazam sobie nawet ze pojechala na dyskoteke i nikt z doroslych o tym nie wiedzial. przypuszczam, ze dostala pozwolenie na impreze. moze ta kolejna zreszta TRAGEDIA na lubelskich (i nie tylko) drogach nauczy kolejnych rodziców i ich dzieci, ze do tragedii duzo nie trzeba.
jestem od Ciebie kilka lat starsza i zgadzam się z Tobą! padło kilka stwierdzeń, że ta dziewczyna pochowała matkę...i to niespełna rok temu... i ona śmiała wybrać się na dyskotekę... coś szybko pozbyła się żałoby po tej matce - nie rozumiem tego jak mogła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem tego Łukasza niemalże od urodzenia. Był w porządku kolegą. Szkoda, że tak się stało Pewnie gdyby jechali w normalnych warunkach, na siedzieniach z pasami może by było jak z kierowcą. Niestety w towarzystwie po imprezie tka się nie myśli, żałuje że tak to się stało. Nie piszcie bzdur, nie wyrzywajcie się, oni mieli rodziny, przyjaciól. To jest tragedia a nie historyjka dla przykładu... ehhh co z was za ludzie?? [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omnix napisał:
Na wsi i w mieście mieszkają tacy sami ludzie, piszesz jak wandal.
Własnie!!! Na wsi mieszkaja tacy sami ludzie jak i w mieście!! A wy z miasta to niby gdzie się bawicie?????? na wsiach nad jeziorkami!!!! i jak się zachowujecie??????? żal!!!!!!!!!!! Nie żyją młodzi ludzie, a to jak my się czujemy to nie ważne???? znaliśly ich... a co się stało , to wypadek! każdego moze to spotkać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ano tragedia... ale brawura, przewożenie osób w bagażniku, prędkość w niebezpiecznym przecie miejscu... zbyt tego dużo było widać to jednak jest przykład choć tragiczny... ... tak czy siak jednak tych młodych ludzi szkoda jest bardzo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludwin.. tam sie lepiej nie pokazywac w nocy... gangsterka i pijaki.. ale ich szkoda no tacy mlodzi.. [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda jechali samochodem, wracali z imprezy, chwila popisów i tragedia, która zapadnie kierowcy w pamięć na całe życie...Ta cała sytuacja powinna być przestrogą dla wszystkich młodych kierowców, którym popisy w głowie...Moim zdaniem wiek 18 lat jest jeszcze za niskim progiem do otrzymania prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
najlepsza na swiecie napinka na necie, co bys zrobil? lecz sie czlowieku a nie takie komenty dajesz, zgadza sie to ich wina byla ale to nie znaczy ze mozna pluc na nich, dwie osoby nie zyja to jets tragedia dla tych rodzin i znajomych a tu znajdzie sie jeden najmadrzejszy, ciekawe czy jakbys mowil jakby to byli Twoi znajomi, tez bys tak najezdzal i cieszyl sie? szkoda mi Twoich znajomych jesli masz takich
Taa... współczucie dla rodziców. Chyba za ich głupotę. A leczyć się powinni ci co wsiadają za kółko po pijanemu. Nie ma jeszcze badań krwi ale wiadomo jest dyskoteka to alkohol też się polał. Zabrzmi to kontrowersyjnie ale dobrze, że dwoje idiotów i potencjalnych zabójców mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona... napisał:
Własnie!!! Na wsi mieszkaja tacy sami ludzie jak i w mieście!! A wy z miasta to niby gdzie się bawicie?????? na wsiach nad jeziorkami!!!! i jak się zachowujecie??????? żal!!!!!!!!!!! Nie żyją młodzi ludzie, a to jak my się czujemy to nie ważne???? znaliśly ich... a co się stało , to wypadek! każdego moze to spotkać...
zobacz na dane policji, chyba co tydzień jest taki wypadek w okolicach Lublina, ktoś tam wraca z imprezy i ginie, a czy w samym Lublinie są takie wypadki? czy lubelska młodzież tak się rozbija samochodami? raz na kilka miesięcy... w mieście po prostu się płaci 30-50zł za taksówkę do rozwiezienia grupki imprezowiczów, we wsi się jedzie swoją 'bryką' bo szkoda tych 30-50zł zapłacić, za to przecież można 10 piw wypić, poszaleć jak się wraca, zaimponić znajomym... na wsi nie ma taksówek? oj, bez problemu znajdziesz znajomego, kolegę, brata, itp.. który z chęcią za te 50zł się przejedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmietana napisał:
i bardzo dobrze. Kolejnych młodocianych deb***i ze wsi mniej sami sie wyeleminują z przyrody. Do ksiązki ... . A jakby walnęli w niewinnych ludzi to pojechałbym na cmentarz i ich krzyż złamał jak kręgosłup.
Zastanów się zanim się się wypowiesz. Jak masz pisać takie bzdury, to lepiej się nie odzywaj wcale. Pamiętaj że kazde życie zasługuje i wymaga szacunku, bez względu na to kto skąd pochodzi:-( Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem, bo akurat w tym przypadku nie można mówić o tym że "sami sie wyeleminują z przyrody" ponieważ akurat sprawca przeżył, a zginęli pasażerowie:-( Kondolencje dla rodzin:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taa... współczucie dla rodziców. Chyba za ich głupotę. A leczyć się powinni ci co wsiadają za kółko po pijanemu. Nie ma jeszcze badań krwi ale wiadomo jest dyskoteka to alkohol też się polał. Zabrzmi to kontrowersyjnie ale dobrze, że dwoje idiotów i potencjalnych zabójców mniej.
ten czlowiek i tak juz jest napietnowany do konca zycia, widac ze go nie znasz skoro tak piszesz, tak samo bys gadal jakby to byl Twoj kolega brat lub ktos z rodziny? jestes juz moze rodzicem? ile masz lat ze takie ''dojrzale'' wypowiedzi dajesz? chlopaki mieli po 19 lat to co maja w domu siedziec i kolejny level w jakiejs grze przechodzic? jesli juz to towarzystwo mialo na to wplyw a nie rodzice, otrzasnij sie! poza tym Twoj komentarz niczego nowego nie wniosl do dyskuji, powtarzasz to co inni tylko innymi slowami, napisz cos konstruktywnego to pogadamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
A to 15 letnie gówno co tam robiło o 4:50 to powinno spać a nie z imprezy wracać
Jak w ogóle można tak pisać. Ty pieprzony egoisto. To był człowiek, a konkretnie dziewczyna. Nie znasz, to nie oceniaj. Ty niby to w wieku 15-nastu lat co robiłeś? Bo jakoś trudno uwierzyć, że spałeś!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
ten czlowiek i tak juz jest napietnowany do konca zycia, widac ze go nie znasz skoro tak piszesz, tak samo bys gadal jakby to byl Twoj kolega brat lub ktos z rodziny? jestes juz moze rodzicem? ile masz lat ze takie ''dojrzale'' wypowiedzi dajesz? chlopaki mieli po 19 lat to co maja w domu siedziec i kolejny level w jakiejs grze przechodzic? jesli juz to towarzystwo mialo na to wplyw a nie rodzice, otrzasnij sie! poza tym Twoj komentarz niczego nowego nie wniosl do dyskuji, powtarzasz to co inni tylko innymi slowami, napisz cos konstruktywnego to pogadamy
Pewnie, że człowiek ale popełnił przestępstwo. Wracali z dyskoteki i mogli kogoś zabić np mojego brata lub kogoś innego z rodziny. Sam się otrząśnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesie się informacja że już trzy osoby nie żyją...i 2 promile miał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...